Databáza členov disciplinárnych senátov zvolených z kandidátov navrhnutých Národnou radou Slovenskej republiky - § 119a ods. 1 písm.c) zákona o sudcoch


JUDr. Marta Polyáková (S*)

JUDr. Michaela Králová (S*)

JUDr. Peter Paluda (S*)

JUDr. Peter Kubina (IO**)

Mgr. Eugen Cimmermann (IO**)

JUDr. Dana Wänkeová (S*)


(* Sudca)
(** Iná osoba ako sudca)


Zmeny v databáze - § 119a ods. 5 zákona o sudcoch

17. október 2018
Uplynulo funkčné obdobie členom disciplinárnych senátov:  JUDr. Karol Posluch, JUDr. Mgr. Martina Gajdošová, PhD., JUDr. Ivan Kochanský, JUDr. Ivan Syrový PhD.

30. apríl 2018 
Súdna rada Slovenskej republiky zvolila na 4. zasadnutí konanom 30. apríla 2018 z kandidátov navrhnutých Národnou radou Slovenskej republiky za členku disciplinárneho senátu JUDr. Danu Wänkeovú.

30. apríl 2018
Dňa 22.03.2018 zanikla funkcia člena disciplinárneho senátu podľa § 119e ods. 1 písm. b/ zákona č. 385/2000 Z. z., JUDr. Pavlovi Tomanovi.

20. október 2017
Z dôvodu uplynutia funkčného obdobia týchto členov disciplinárnych senátov JUDr. Štefan Kridla, JUDr. Danica Veselovská a  JUDr. Antónia Kandravá

26. júna 2017 
Súdna rada Slovenskej republiky zvolila na 53. zasadnutí konanom 26. júna 2017 z kandidátov navrhnutých Národnou radou Slovenskej republiky člena Disciplinárneho senátu: Mgr. Eugen Cimmermann

23. mája 2017
Zanikla funkcia člena disciplinárneho senátu podľa § 119e ods. 1 písm. d) zákona č. 385/2000 Z.z., Mgr. Marcele Kosovej
 
29. mája 2017
JUDr. Peter Szabo sa vzdal funkcie člena disciplinárneho senátu

24. apríla 2017
Súdna rada Slovenskej republiky zvolila na 51. zasadnutí konanom 24. apríla 2017 z kandidátov navrhnutých Národnou radou Slovenskej republiky, členov disciplinárneho senátu: JUDr. Peter Paluda a JUDr. Peter Kubina

9. februára 2017
JUDr. Miroslav Šupa sa vzdal funkcie člena disciplinárneho senátu

27. januára 2017
Uplynulo funkčné obdobie členke disciplinárneho senátu: JUDr. Petra Príbelská, PhD.

16. januára 2017 
doc. JUDr. Ing. Branislav Cepek, PhD. sa vzdal funkcie člena disciplinárneho senátu

30. mája 2016
Súdna rada Slovenskej republiky zvolila na 42. zasadnutí konanom 30. mája 2016 z kandidátov navrhnutých Národnou radou Slovenskej republiky členov disciplinárneho senátu: JUDr. Marta Polyáková, JUDr. Michaela Králová

16. apríla 2016
Uplynulo funkčné obdobie členom disciplinárnych senátov: JUDr. Blažena Stašíková a JUDr. Tatiana Buchvaldová 

25. január 2016
Súdna rada zvolila na 38. zasadnutí 25. januára 2016 z kandidátov navrhnutých Národnou radou členov Disciplinárneho senátu: JUDr. Peter Szabo

28. september 2015
Súdna rada zvolila na 34. zasadnutí 28. septembra 2015 z kandidátov navrhnutých Národnou radou členov Disciplinárneho senátu s účinnosťou od 17. októbra 2015: JUDr. Karol Posluch, JUDr. Mgr. Martina Gajdošová, PhD., JUDr. Ivan Kochanský, JUDr. Ivan Syrový, PhD., JUDr. Miroslav Šupa, JUDr. Pavol Toman
 
16. október 2015
Uplynulo funkčné obdobie členom disciplinárneho senátu: JUDr. Milan Fulec, JUDr. Boris Gerbery, JUDr. Martin Hermanovský, doc. JUDr. PhDr. Miroslav Slašťan, PhD., JUDr. Terézia Triznová

11. jún 2015
Zanikla funkcia člena disciplinárneho senátu podľa § 119e ods. 1 písm. c/ zákona č. 385/2000 Z. z., JUDr. Michal Truban.

1. apríla 2015
Zanikla funkcia člena disciplinárneho senátu podľa § 119e ods. 1 písm. c/ zákona č. 385/2000 Z. z., JUDr. Miroslavovi Račkovi.

20. október 2014
Súdna rada Slovenskej republiky zvolila na 21. zasadnutí konanom 20. októbra 2014 z kandidátov navrhnutých Národnou radou Slovenskej republiky členov disciplinárneho senátu: Mgr. Marcela Kosová, JUDr. Antónia Kandravá, JUDr. Danica Veselovská, JUDr. Štefan Kridla, doc. JUDr. Ing. Branislav Cepek, PhD.

8. marca 2014
Uplynulo funkčné obdobie členom disciplinárnych senátov: JUDr. Martin Dolník, JUDr. Ján Chmelo, JUDr. Dáša Kontríková, Mgr. Viliam Pohančeník, JUDr. Rastislav Stieranka.

27. januára 2014
Súdna rada Slovenskej republiky zvolila na 13. zasadnutí konanom 27. januára 2014 z kandidátov navrhnutých Národnou radou Slovenskej republiky tohto člena disciplinárneho senátu: JUDr. Petru Príbelskú, PhD.

27. júna 2013
Zanikla funkcia člena disciplinárneho senátu podľa § 119e ods. 1 písm. c/ zákona č. 385/2002 Z. z. o sudcoch a prísediacich a o zmene a doplnení niektorých zákonov, JUDr. Romanovi Hargašovi – vymenovaný do funkcie podpredsedu Krajského súdu v Trenčíne.

16. apríla 2013  
Súdna rada Slovenskej republiky zvolila na 6. zasadnutí konanom 16. apríla 2013 z kandidátov navrhnutých Národnou radou Slovenskej republiky týchto členov disciplinárnych senátov: JUDr. Tatiana Buchvaldová, JUDr. Miroslav Račko, JUDr. Blažena Stašíková, JUDr. Michal Truban.

2. februára 2013   
Uplynulo funkčné obdobie členom disciplinárnych senátov: JUDr. Judita Dubjelová, JUDr. Jozef Kolcun, JUDr. Dana Kálnayová, JUDr. Martin Vladik.

16. októbra 2012
Súdna rada Slovenskej republiky zvolila na 1. zasadnutí konanom 16. októbra 2012 z kandidátov navrhnutých Národnou radou Slovenskej republiky týchto členov disciplinárnych senátov: JUDr. Milan Fulec, JUDr. Boris Gerbery, JUDr. Roman Hargaš (sudca), JUDr. Martin Hermanovský, JUDr. PhDr. Miroslav Slašťan, PhD., JUDr. Terézia Triznová.