I. VOLEBNÉ OBDOBIE


 
PREDSEDA:
 
   
  JUDr. Štefan Harabin od 1. júla 2001 do 11. februára 2003
  JUDr. Milan Karabín od 7. októbra 2003 do 7. októbra 2008
       
 
ČLENOVIA SÚDNEJ RADY VOLENÍ SUDCAMI:
 
      JUDr. Ida HANZELOVÁ od 28. júna 2002 do 28. júna 2007
      JUDr. Milan ĽALÍK od 28. júna 2002 do 16. februára 2007
      JUDr. Ján VANKO od 28. júna 2002 do 28. júna 2007
      JUDr. Jozef HRABOVSKÝ od 28. júna 2002 do 28. júna 2007
      JUDr. Juraj SOPOLIGA od 28. júna 2002 do 28. júna 2007
      JUDr. Juraj MAJCHRÁK od 28. júna 2002 do 28. júna 2007
      JUDr. Daniel HUDÁK od 28. júna 2002 do 28. júna 2007
      JUDr. Peter ŠAMO od 28. júna 2002 do 28. júna 2007
 
ČLENOVIA SÚDNEJ RADY VOLENÍ NÁRODNOU RADOU SLOVENSKEJ REPUBLIKY:
 
      JUDr. Peter BRŇÁK  od 31. mája 2002  do 16. februára 2007
      JUDr. Jozef FARKAŠOVSKÝ od 22. mája 2002  do  22. mája 2007
      JUDr. Štefan DETVAI  od 22. mája 2002  do 22. mája 2007
      JUDr. Peter HULLA od 23. mája 2007  do 23. mája 2012
      JUDr. Anna MARKOVÁ od 23. mája 2007  do 23. mája 2012
      JUDr. Bohumil NOVÁK od 23. mája 2007  do 23. mája 2012
 
ČLENOVIA SÚDNEJ RADY VYMENOVANÍ VLÁDOU SLOVENSKEJ REPUBLIKY:
 
      JUDr. Ján DRGONEC, DrSc. od 26. júna 2002 do 26. júna 2007
      JUDr. Martin LAUKO  od 26. júna 2002 do 28. augusta 2002 
      JUDr. Ľuboš SZIGETI od 4. septembra 2002 do 4. septembra 2007
      JUDr. Ján SVÁK od 26. júna 2002 do 26. júna 2007
      JUDr. Viera PETRÍKOVÁ od 27. júna 2007 do 14. júla 2009
      JUDr. Richard MOLNÁR od 27. júna 2007 do 19. januára 2011
      JUDr. Daniel HUDÁK od 27. júna 2007 do 19. januára 2011
 
ČLENOVIA SÚDNEJ RADY VYMENOVANÍ PREZIDENTOM SLOVENSKEJ REPUBLIKY:
 
      JUDr. Juraj SEMAN od 11. júla 2002 do 11. júla 2007 
      Prof. JUDr. Mojmír MAMOJKA, CSc. od 11. júla 2002 do 11. júla 2007 
      JUDr. Tibor ŠAFÁRIK od 11. júla 2002 do 11. júla 2007